Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2012

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2012

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2012

Już wkrótce, bo w dniach 24-27 stycznia 2012 odbędą się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA. Będzie to już dwudziesta pierwsza edycja. Wydarzenie to należy do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej w tej części Europy. Patronat sprawują: Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Hasło przewodnie BUDMA 2012 brzmi: “Budownictwo przyszłości – Uwolnij swoją wyobraźnię”.

Budma, to największe targi dla branży budowlanej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Ostatnia edycja zgromadziła 1420 firm z 33 krajów, które zaprezentowały swoja ofertę na przestrzeni 60.000 mkw. Targi odwiedziła również rekordowa ilość profesjonalnych zwiedzających: 62.000.

Violetta Pastwa, Dyrektor Targów Budma, wypowiada się na temat wydarzenia następująco:

Nadchodząca edycja Targów będzie się znacząco różnić od poprzednich. Za zadanie postawiliśmy sobie bowiem stworzenie podczas Budmy swego rodzaju platformy, która będzie miejscem wymiany doświadczeń, wiedzy i inspiracji. Chcemy unikać stereotypów i tradycyjnego pojmowania budownictwa. Naszym celem jest wyznaczanie unikalnych, nowoczesnych kierunków w budownictwie przyszłości i temu podporządkowaliśmy program Targów Budma. Pokażemy innowacyjne produkty, budowlane technologie jutra – jak chociażby transparentny beton „Litracon”. Zaprosiliśmy gwiazdy architektury, znane ze swoich nowoczesnych, oryginalnych, wybiegających poza standardowe myślenie realizacji.

wiedza, inspiracja, doświadczenieProgram wydarzeń Budma 2012 podzielony będzie na przejrzyste dla zwiedzających bloki tematyczne: strefę WIEDZA, INSPIRACJA oraz DOŚWIADCZENIE.

W ramach strefy WIEDZA znajdziemy bogate merytorycznie konferencje skierowane do wykonawców, projektantów, producentów materiałów, inżynierów budownictwa, technologów, architektów i konserwatorów.

W ramach strefy INSPIRACJA przygotowane zostaną wydarzenia, które jak wskazuje nazwa mają wprowadzać w tematykę budownictwa przyszłości, wyznaczać trendy i inspirować. Konferencja „Trendy w budownictwie” współorganizowana przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku stanowi przegląd aktualnych trendów w budownictwie.

W ramach strefy DOŚWIADCZENIE zapraszamy na panele dyskusyjne specjalistów i ekspertów tematów związanych z szeroko pojętym budownictwem, którzy przedstawią swój punkt widzenia, poparty dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Poniżej mają Państwo do dyspozycji katalog Targów BUDMA:

Prezentujemy także zakres tematyczny Targów:

Poniżej znajdą Państwo przydatne informacje dla zwiedzających:

Fot. sxc.hu

Autor wpisu

KAMAX - materiały budowlane

Jesteśmy firmą handlową posiadającą w sprzedaży szeroki asortyment materiałów budowlanych. Działamy na rynku od 2001 roku.

0

 

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

materiały budowlane, firma budowlana, okna Brzeźnio, dachy, dekarze, ocieplenie, cegły, cementy, kosztorysowanie budowy, budowa domu